Özkaya Tıp Merkezi Milli Müdafaa Caddesi No:16 Kızılay/Ankara
İnkılap Özkaya Tıp Merkezi İnkılap Sk. No:27 / Kızılay / Çankaya /Ankara
Telefon 0(312) 417 8585

Son Güncelleme Tarihi : Şubat 12, 2023

Özkaya Tıp Merkezi Ağız ve Diş Sağlığı bölümümüzde ağız ve diş sağlığını kapsayan hastalıkların tanı ve de tedavileri ile ilgili hizmetler hastalarımıza verilmektedir.

Ağız ve diş sağlığını ilgilendiren sorunları ve de dişlerden kaynaklanan estetik sorunların kişilerin yaşam koşullarını olumsuz etkilemesi, genel sağlık problemleri üzerinde de olumsuz etkilere neden olabilmektedir. Her bir diş hekimimiz kendi alanında uzman ve de yetkin bir şekilde hastalarımızı bilgilendirmekte ve de kişiye özgü uygulamaları ile tedavilerini gerçekleştirmektedir.

Ağız ve diş sağlığı tedavileri birçok çeşitliliğe sahiptir. Kimi hastada da birden fazla sayıda tedavilerin uygulaması gerekebilmektedir. Ağız ve diş sağlığı bölümümüz tarafından uygulanacak olan tedavilerin planlaması muayene sırasında diş hekimi tarafından yapılmaktadır. İlgili tanı konulduktan sonra tedavinin nasıl ilerleyeceği diş hekimimizce belirlenir. Muayene esnasında doğru tanı konulması için de bazı tetkikler istenebilmektedir. Ancak diş tedavilerini olumsuz bir şekilde etkileyebilecek kalp hastalığı, şeker hastalığı, yüksek tansiyon gibi hastalıklar var ise diş hekiminin muayene sırasında mutlaka bilgilendirilmesi gerekmektedir. Bu sayede ilk muayenede hastanın, başka herhangi bir hastalığı var ise hastalık ile ilgili uzmana yönlendirilmesi yapılacaktır. Gerekli uzman görüş dahilinde uygulanacak ilaçlar ile diş veya diş eti tedavilerine başlanılabilmektedir.

Ağız ve Diş Sağlığı Telefon : 0(312) 417 8580

Ağız ve Diş Sağlığı Bölüm Doktorları

Bu kategoride hiç yorum bulunamadı.

Ağız ve Diş Sağlığı Sağlık Köşesi

Ağız ve Diş Sağlığı Önemi

Ağız ve Diş Sağlığı Önemi

Ağız ve diş sağlığı, sadece estetik amaçla dikkat edilmesi gereken bir husus değildir. Teti...