Özkaya Tıp Merkezi Milli Müdafaa Caddesi No:16 Kızılay/Ankara
İnkılap Özkaya Tıp Merkezi İnkılap Sk. No:27 / Kızılay / Çankaya /Ankara

Özkaya Tıp Merkezleri, Özel Özkaya Tıp Merkezi ve Özel İnkılap Özkaya Cerrahi Tıp Merkezi olarak 2 ayrı tıp merkezi ile Ankara’nın merkezi Kızılayda bulunur.

Uzman doktorlarımız, modern tıbbi cihazlarımız, güler yüzlü sağlık personelimiz, uluslararası standartlardaki sağlık hizmetimizi en kaliteli ve güvenilir biçimde sunmaktadır.

İlk kurulan merkezimiz olan Özel Özkaya Tıp Merkezi 2006 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Tıp merkezlerimiz sağlık hizmetini toplumun her kesiminden hastaya yüksek kalitede ve hızlı sunabilmek için gerekli iç mimari tasarıma ve donanıma sahiptir.

Hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren uzman kadromuzla, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip etmeyi kendimize misyon edindik. Böylece, Türkiye’nin modern sağlık kurumları arasında yerimizi almayı başardık.

Özel İnkılap Özkaya Cerrahi Tıp Merkezi, 2013 yılında daha çok hastaya hizmet verebilmek adına, aynı standartlarda olacak şekilde dizayn edilip İnkılap sokakta kurulmuştur. Müstakil bir binada hizmet veren, son sistem tıbbi cihazlar ile donatılmış 2 adet genel, 1 adet lokal olacak şekilde toplam 3 ameliyathane salonumuz ile, siz değerli hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Tıp merkezlerimizde kendi biriminde uzmanlaşmış toplamda 49 hekimimiz bulunmaktadır. Çocuk Sağlığı ve Hastalıklarından, Psikiyatri bölümüne; Anestezi ve Reanimasyon biriminden Ağız ve Diş Sağlığı bölümlerine kadar hastanemizde birçok tıbbi birim vardır.

Hastanemizde Radyoloji Manyetik Rezonans Görüntüleme (MR), Tomografi, Mamografi, Kemik Dansitometresi, Basit Hizmet Laboratuvarı, Getat Ünitesi, Odyoloji ve Saç Ekim Üniteleri bulunmaktadır.

Sizlere daha sağlıklı yarınlar sunabilmek için tüm hizmetlerimizi insana değer veren sıcak bir ortamda sunuyoruz. Bunu yaparken, hastalarımızın ihtiyaç ve taleplerine karşı saygılı, beklentilerini karşılamak için azimle çalışan ekip anlayışı ile hizmet veriyoruz.

Misyonumuz

Misyonumuz, toplumun her kesiminden bireye yüksek kalitede sağlık hizmeti sunabilmek, sağlık sektöründe iş imkanları yaratarak ülkemize hizmet etmek, personelimizin sürekli ve sürdürülebilir gelişimini destekleyerek güven içinde mutlu çalışmalarını sağlamaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, toplumumuzun sağlık konusundaki beklenti ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, bilimsel kurallara uygun, kaliteli sağlık hizmetini en üst düzeyde vermektir. Hizmet kalitemizi sürekli iyileştirme prensibi ile Ankara’da sağlık hizmeti veren merkezler içinde referans tıp merkezi olmayı hedefliyoruz.

Temel Değerlerimiz

• Hasta haklarına saygı
• Tıbbi etik kurallara bağlılık
• Dürüstlük
• Bilgi
• Araştırmacılık
• Yeniliklere açıklık
• Sorumluluk
• Duyarlılık
• Şeffaflık
• Takım ruhu
• Güven

Call Now Button