Özkaya Tıp Merkezi Milli Müdafaa Caddesi No:16 Kızılay/Ankara
İnkılap Özkaya Tıp Merkezi İnkılap Sk. No:27 / Kızılay / Çankaya /Ankara

Son Güncelleme Tarihi : Şubat 17, 2023

Güzellik merkezi olarak her türlü cilt ve vücut bakımınız için hastanemizi tercih etmeniz mümkün olmaktadır. Bu kapsamda son teknoloji ile donatılan cilt bakım odalarımızda, alanında uzman güzellik uzmanlarımız ile sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

En yeni cihazlar kullanılarak büyük bir titizlik ile sürdürdüğümüz çalışmalarımızın sonucunda hayalinizdeki görünüme kavuşmanız mümkündür.

Hastanemiz bünyesinde sizlere sunduğumuz hizmetler; cilt gençleştirme, kök hücre işlemi, organik ip ile yüz germe, focus ultrason ile yüz ve vücut germe, kalıcı iplerle yüz asma işlemleridir. Bunun yanı sıra akupunktur, akne tedavisi, bölgesel zayıflama ve selülit işlemlerini de yaptırmanız mümkündür. Cilt bakımı için istediğiniz seanslara da katılabilir, yeni ve canlanmış bir görünüme kavuşabilirsiniz. Diyet programlarımıza dâhil olabilir, uzman diyetisyenimiz sayesinde sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsiniz.

Cilt bakımı alanında gözaltı morluklarının tedavisi de mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra dermal dolgu ya da kimyasal peeling işlemlerini yaptırma imkânınız da bulunmaktadır.

Hastanemizde uzman bir kadro ile çalışmakta olup, her isteğinizi karşılamak ve hayalinizdeki görünüme kavuşmanız için ekip olarak tüm çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Siz de kendiniz ya da yakınlarınız için güzellik merkezi bünyesinde hastanemizi ziyaret edebilir, her türlü detaya hâkim olabilir, istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

Güzellik Merkezi Bölüm Doktorları

Bu kategoride hiç yorum bulunamadı.

Güzellik Merkezi Sağlık Köşesi

Kalıcı Makyaj Nedir, Nasıl Uygulanır?

Kalıcı Makyaj Nedir, Nasıl Uygulanır?

Ne zaman dışarı çıkacak olsak, ne zaman işe, sosyal bir ortama gidecek olsak ya da ne zaman ö...

Sık Kırılan Güçsüz Tırnaklar İçin Tavsiyeler

Sık Kırılan Güçsüz Tırnaklar İçin Tavsiyeler

Tırnak bakımı kişisel bakımlar içinde önemli bir yer taşır. Eller günlük hayatta kişini...

Ameliyatsız Yüz Germe Nasıl Yapılır?

Ameliyatsız Yüz Germe Nasıl Yapılır?

Yüz derisi çevresel faktörler, genetik faktörler ve yaş sebebiyle sarkabiliyor. Özellikle erke...

Call Now Button