icon-white-7

“Ağız ve Diş Sağlığı bölümümüzde diş hekimliği alanında günümüz şartlarında gerçekleştirilen bir çok tedavi yöntemi hastalarımıza en iyi şekilde uygulanmaktadır.”

— Özkaya Tıp Merkezi

Ağız ve Diş Sağlığı Bölümü Hakkında

Uygulanan Başlıca Tedaviler:

 1. İmplant: Ağız içinde eksik olan dişlerin tamamlanmasında günümüzde en iyi çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir veya çok sayıda diş kayıplarında sabit olarak veya hareketli protezlere tutucu olarak çene kemiğine yerleştirilen implantlar estetik ve fonksiyon kaybını ortadan kaldırarak yaşam kalitesini arttırmaktadırlar.
 2. Porselen Kron – Köprü: Diş eksikliklerinin tamamlanması veya harap olmuş dişlerin dış görünümüne ve fonksiyonuna tekrar kavuşturulması için yapılan uygulamadır.
 3. Porselen Lamina: Tam kron porselenden farkı dişin sadece ön yüzeyinin hafifçe aşındırılarak hazırlanmasıdır. Bazen dişe müdahale bile gerektirmez. Doğallığı ve estetik görünümü çok iyi derecededir.
 4. Diş Ağartma ( Beyazlatma ): Uygulama ile diş renklerinde belirgin açılmalar, değişmeler görülmektedir. İşlemden sonra uzun süre özelliğini korumaktadır.

Yapılan Diğer İşlemler

Ortodonti
20 Yaş Dişi Çekimleri
Diş Protezleri
Detertraj ( Diş Taşı Temizleme)
Diş Eti Hastalıkları Tedavisi
Dolgu vb.

Bölüm Doktorlarımız

 • Dt. NİLGÜN YAZICIGİL

  Dt. NİLGÜN YAZICIGİL

      Ağız ve Diş Sağlığı
 • Dt. Neşe YAVUZ

  Dt. Neşe YAVUZ

      Ağız ve Diş Sağlığı

(0312) 417 85 85

RANDEVU İÇİN ARAYINIZ